Oferta

Wydarzenia, ciekawostki, aktualności i informacje na temat wybranych produktów. Przedstawienie producentów akcesoriów i preparatów pielęgnacyjnych do oczek wodnych i stawów. Zdjęcia firmy Oase i odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące funkcjonowania zbiorników wodnych, pomp, systemów filtracyjnych i środków pielęgnacyjnych - FAQ

Programy pielęgnacyjne dla stawów kąpielowych i oczek wodnych

Tabele z właściwym doborem preparatów i środków do pielegnacji oczek wodnych i stawów kąpielowych. Gotowe i całoroczne programy pielęgnacyjne dla naturalnych stawów kąpielowych i przydomowych oczek wodnych z rybami. Jak pielęgnowac zbiorniki wodne? Zapraszamy do lektury programu pielęgnacyjnego dla stwawów kąpielowych i oczek wodnych.

star_rateOcena artykułu 0
Szkolenie Budowa i pielęgnacja stawu kąpielowego

Razem z naszymi partnerami zapraszamy na profesjonalne szkolenie z zakresu projektowania, budowy i pielegnacji stawów kąpielowych oraz basenów ekologicznych. Po zakończeniu kursu wszyscy uczestnicy dostaną imienny certyfikat i uzyskają dostęp do dodatkowych rabatów w sezonie 2019. Zapraszamy do zapoznania sie z tematem kursu oraz terminami.

star_rateOcena artykułu 0
Folia EPDM do oczek wodnych i stawów

Folia EPDM, geomembrana Firestone EPDM jest membraną hydroizolacyjną, stanowiącą elastyczne i trwałe rozwiązanie do szerokiej gamy zastosowań w środowiskach rolniczych, przemysłowych i komercyjnych. Jej możliwośći rozciągające oraz wytrzymałość sprawiają, że jest liderem na światowym rynku hydroizolacji i folii do oczek wodnych. Dowiedz się wiecej!

star_rateOcena artykułu 0
Kasco Marine

Kasco Marine to światowy lider w produkcji i sprzedaży aeratorów, odladzaczy, fontann pływających i pionowych pomp napowietrzających, które wprowadzając do wody stojącej dużą ilość tlenu zapewniają w najprostszy sposób zwiększenie i utrzymanie na odpowiednim poziomie poziomu tlenu w stawach prywatnych, stawach publicznych i dużych oczkach wodnych.

star_rateOcena artykułu 0
Zdjęcia

Zdjęcia ogrodów wodnych firmy OASE Living Water. Galeria zdjęć oczek, stawów, strumieni, wodospadów i kaskad wykonanych na akcesoriach firmy Oase. Prawa do zdjęć posiada firma Oase Polska. Produkty Oase, to najwyższa jakość i solidność. A wraz z naszym doświadczeniem, to gwarancja udanego ogrodu. Zobacz, jak przy pomocy produktów Oase oraz sklepu oczkawodne.co można upiekszyć swój ogród, staw lub basen. Daj się zainspirować.

star_rateOcena artykułu 0
Najczęściej zadawane pytania FAQ

Witamy w dziale FAQ (Najczęściej zadawanych pytań). Zebraliśmy tutaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Otrzymają Państwo konkretną odpowiedź po kliknięciu na pytanie lub jego ikonę. W razie dodatkowych pytań zapraszamy do przejrzenia naszego forum internetowego oraz zadawania kolejnych, gdy nadal cos jest dla Państwa nie zrozumiałe.

star_rateOcena artykułu 0
Powrót na górę

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.