Oferta

Porady ogrodnicze. Wszystko co związanie z zakładaniem i prowadzeniem oczka oraz ogrodu wodnego. Przydatne informacje, artykuły, dobór sprzętu oraz środków do pielęgnacji oczek wodnych i stawów ogrodowych.

Jeśli będą mieli Państwo dodatkowe pytania prosimy o przejrzenie tematów na naszym forum internetowym.

Gwarancja najniższej ceny

Gwarancja najniższej ceny- prześlij link, a zaoferujemy niższą cenę

star_rateOcena artykułu 0
Środki mineralne i preparaty biologiczne do stawu kąpielowego

Środki mineralne i preparaty biologiczne do stawu kąpielowego, ekobasenu, ekostawu lub do kąpielowego oczka wodnego. Bezpieczne i ekologiczne preparaty do pielęgnacji stawów kąpielowych. Środki do pielęgnacji wody w stawach kąpielowych i ekobasenach.

star_rateOcena artykułu 0
Całoroczny Kalendarz prac w oczku wodnym

Oczka wodne tak jak ogrody, potrzebują całorocznej pielęgnacji. Kalendarz prac w oczku wodnym na cały rok, jest niezbędną pomocą zapewniającą czystość wody i prawidłowe funkcjonowanie zbiorników.

star_rateOcena artykułu 0
Glony nitkowate

Informacje na temat glonów nitkowatych. Co to są glony nitkowate, jak powstają i dlaczego? Rodzaje glonów nitkowatych i metody ich zwalczania. Jak skutecznie walczyć z glonami nitkowatymi w przydomowym oczku wodnym a jak w stawie kąpielowym? Bezpieczne metody zwalczania glonów nitkowatych w oczkach wodnych, stawach retencyjnych i jeziorach. Preparaty do walki z glonami nitkowatymi...

star_rateOcena artykułu 0
Program całorocznej pielęgnacji oczka wodnego

Jak skutecznie i bezpiecznie dbać o wodę w oczku wodnym? Całoroczna pielęgnacja oczka wodnego lub stawu kąpielowego wymaga zastosowania sprawdzonych, bezpiecznych i najlepszych środków. Całoroczny program zastosowania ekologicznych preparatów pielęgnacyjnych firmy Hydroidea w zbiorniku wodnym, oczku wodnym lub stawie kąpielowym. Kalendarz prac i zabiegów w oczku wodnym.

star_rateOcena artykułu 0
Akwaria biOrb - nowoczesny design

Nie trzeba być ekspertem akwarystyki by cieszyć się hodowlą ryb - biOrb sprawia, że to hobby staje się dostępne dla każdego. Nasze produkty to zestawy “all-in-one”, czyli wszystko, co jest potrzebne użytkownikowi do uruchomienia akwarium znajduje się już w opakowaniu. Wszystko jest łatwe, proste i zrozumiałe, dlatego też pozwala na dużą swobodę i zabawę różnorodnym dekoracjami i akcesoriami.

star_rateOcena artykułu 0
Powrót na górę

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.