Ciekawe sposoby wprowadzenia wody w ruch w oczku wodnym

star_rateOcena artykułu 0

Jak ciekawie wprowadzić wodę w ruch?  Mini fontanny do ogrodu i na taras, wodotryski do oczka wodnego i do wnętrz.

Tam, gdzie kaskady, strumienie, wodospady, kamienie źródlane i fontanny wprawiają wodę w ruch, tworząc szczególną aurę, doznania związane z oczkiem wodnym i naszym ogrodem osiągają nowy wymiar. Pasjonujące widoki i przyjemne odgłosy w tle – czy nie marzy nam się czasem taka zmysłowa atmosfera roztaczająca się wokół stawu ogrodowego, na tarasie lub nawet w domu?

Tam, gdzie pokazy wodne i fontanny wprawiają wodę w ruch, doznania związane ze stawem lub oczkiem wodnym osiągają nowy wymiar tworząc szczególną aurę. Jeśli chcielibyśmy uzupełnić swój ogród o taki element, to jedynym problemem, jaki przy tym napotkamy, będzie trudność wyboru z bogatej oferty naszego sklepu z produktami OASE, albowiem dla każdego stylu i rozmiaru ogrodu oferujemy cały wachlarz produktów i rozwiązań pozwalających przemienić każdy typ ogrodu w miejsce szczególne. Romantycy zapewne zachwycą się przyjemnie dla ucha bulgoczącym kamieniem źródlanym, zaś fontanna tryskająca spienionym strumieniem wody nadaje ogrodowi atmosferę nowoczesności. Amatorzy bardziej widowiskowych atrakcji wodnych zapewne znajdą coś dla siebie w szerokiej ofercie eleganckich wodotrysków, agregatów fontannowych i fontann.
 
Możliwości są tak różnorakie, jak gusta właścicieli ogrodów i z całą pewnością dla każdego pomysłu znajdzie się właściwy produkt. Nasz zielony raj może nabrać wyjątkowego wyrazu, nawet jeśli nie ma w nim stawu lub oczka wodnego! Wodotryski osadzone w żwirze lub w dekoracyjnym pojemniku są nowoczesnym i niezwykle atrakcyjnym akcentem zdobiącym taras, zakątki ogrodu lub po prostu ulubione miejsce, gdzie spędzamy najwięcej czasu. Odpowiednie do tego celu pojemniki dostępne są w wyspecjalizowanych sklepach ogrodniczych, zaś kompetentne doradztwo znajdziemy u naszych konsultantów pod numerem: 506 71 71 72
 
Nocą nasz ogród urozmaicić możemy grą wody i światła. Dzięki produktom z serii Oase Water Entertainment nasz ogród zamieni się w prawdziwą atrakcję wybuchając pięknymi barwami strumieni. Dynamiczne, oświetlone mini fontanny i wodotryski zajmują niewiele miejsca, a w ich otoczeniu letnie wieczory przynosić będą niezapomniane chwile. Wodotryski zostały skonstruowane tak, by ich instalacja zajęła parę chwil, co oznacza więcej czasu na rozkoszowanie się ich widokiem. Koncepcja „Plug'n'Spray” umożliwia prostą obsługę i montaż.

Uwaga: Wodotryski i mini fontanny są dostępne również w wersji przeznaczonej do wnętrz.Fontanna pływająca

Wodotrysk przed domem

Lunaled w donicy

Mała fontanna na tarasie

Mini fontanna w stawie

Strumienie wodne w oczku

Strzelająca woda przy tarasie

Strzelające bicze wodne w oczku

Water Jet Lighting

Wodotrysk w domu

Wylewka do ściany wodnej

Powrót na górę

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.