Sposób płatności ściśle związany jest z wybraną przez klienta formą dostawy/odbioru zakupionego przedmiotu. Dla Państwa wygody do wybory jest odbiór osobisty w naszym sklepie stacjonarnym lub odbiór za pomocą przesyłki kurierskiej.

 

Odbiór osobisty:

W przypadku odbioru osobistego można zapłacić gotówką lub kartą płatniczą podczas odbioru zakupionego przedmiotu bezpośrednio u nas w sklepie, do którego zapraszamy:

  • od poniedziałku do piątku

  • w godzinach: 8.00 – 15.00

  • Adres sklepu: ul. Szachowa 1 bud. OKW lok.B11 (na terenie Instytutu Łaczności)

 

Przesyłka kurierska:

Gdy klient zdecydował się na dostawę za pomocą kuriera, może opłacić zamówiony zakup z góry przelewem na konto bankowe lub za pomocą systemu PayPal lub PayU – bezgotówkowo. Można również gotówką podczas odbioru paczki od kuriera, wybierając formę zapłaty "za pobraniem".

Firmy kurierskie, z którymi współpracuje nasz sklep, to:

  • DPD Polska sp. z o.o.

Pełną nazwę oraz dane teleadresowe firm kurierskich można znaleźć na stronach regulaminu sklepu oczkawodne.co oraz na stronach internetowych w/w firm kurierskich.

 

Dane do przelewu bankowego:

  • Nazwa posiadacza rachunku: Hydroidea Sp. z o.o. Spółka Komandytowa

  • Adres posiadacza rachunku: ul. Szachowa 1, bud. OKW, lok. B11 , 04-894 Warszawa

  • Numer rachunku bankowego: 65 1090 1753 0000 0001 3066 1803

 

Przypominamy, iż w myśl §4 regulaminu sklepu, dniem zapłaty jest dzień uznania wpłaty na rachunku Sprzedawcy. W przypadku wyboru formy płatności przelewem, płatność powinna być dokonana w ciągu 14 dni roboczych na konto bankowe wskazane w fakturze/wiadomości e-mail potwierdzającej złożone zamówienie.

Powrót na górę

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.