Logo Oase Living Water

 
Oase - pompy i filtry do oczek wodnych

 

Witamy na oficjalnej stronie sklepu internetowego oraz hurtowni Hydroidea oferującej profesjonalne artykuły do budowy zbiorników wodnych niemieckiej firmy Oase Living Water. W naszym sklepie obowiązuje „Gwarancja Najniższej Ceny” jeśli znajdą Państwo sklep, który oferuje taki sam produkt za niższą cenę, my sprzedamy go taniej.

OASE to niekwestionowany światowy lider w technologii budowy oczek wodnych, stawów kąpielowych i fontann. Jako największy Autoryzowany Przedstawiciel Oase w Polsce i dzięki rozwiązaniom firmy Oase Living Water pomagamy w Państwa ogrodzie stworzyć niezwykły wodny świat.

Zapraszamy firmy, instytucje publiczne i amatorów do zakupów hurtowych i detalicznych w naszej firmie posiadającej międzynarodowy certyfikat Oase Water Keeper. Gwarantujemy najniższe ceny na rynku, kilkunastoletnie doświadczenie w branży, oryginalne produkty, gwarancję do 5 lat i co najważniejsze fachowe wsparcie techniczne na każdym etapie projektu lub budowy zbiornika wodnego. 

OASE to najwyższa jakość oferowanych produktów, nowe technologie i gwarancja na czystą wodę. W naszym sklepie znajdą Państwo wszystko co jest potrzebne do budowy oczek wodnych, stawów kąpielowych, zbiorników retencyjnych i fontann: pompy i filtry do oczek wodnych, folię i geomembranę epdm, akcesoria do budowy stawów kąpielowych, fontanny pływające, areatory, skuteczne preparaty i środki do walki z glonami. Zamówione produkty wysyłamy w 24 godziny pod dowolny adres w Polsce i na świecie.  Koszt wysyłki to tylko 19 zł.

Oferujemy także profesjonalne usługi z zakresu projektowania i budowy oczek wodnych, stawów kąpielowych, fontann i zbiorników retencyjnych. Wykonujemy projekty budowlane i operaty wodnoprawne. Przeprowadzamy szybkie testy i analizę wody w zbiornikach wodnych.  Prowadzimy certyfikowane szkolenia dla instalatorów, architektów krajobrazu i firm ogrodniczych. Zapraszamy do zaznajomienia się z naszą pełną Ofertą, działem Porady i działem Promocje.

Informacje o firmie Oase Living Water Polska:

 

Firma OASE to jeden ze światowych liderów rynku związanego z produktami stosowanymi w budowie zbiorników wodnych. Historia firmy sięga 1948 roku, kiedy to August Wübker założył zakład zajmujący się naprawa maszyn rolniczych. Dziesięć lat później właściciel wynalazł i opatentował pierwszą pompę rolniczą. W miarę upływu lat firma rozwijała się zarówno pod względem bogactwa oferowanych produktów jak i stale poprawiającej się jakości. W latach siedemdziesiątych firma zaczęła specjalizować się w produkcji wyposażenia związanego z budową rożnego rodzaju zbiorników wodnych i od tego czasu staje się jedną z kluczowych firm w tej branży.

Oferowane dziś produkty charakteryzują się przede wszystkim bardzo wysoką jakością wykonania, a co za tym idzie wyjątkową niezawodnością. Zakupując artykuły firmy Oase Living Water możemy się także spodziewać rozwiązań bazujących na najnowocześniejszych technologiach, które są jednocześnie łatwe i zrozumiałe w obsłudze. Jednym z priorytetów firmy, jest to, aby wprowadzane do sprzedaży urządzenia spełniały wszelkie normy bezpieczeństwa i eliminowały jakiekolwiek zagrożenie jakie niesie ze sobą stosowanie materiałów wymagających zasilania elektrycznego, a narażonych na bezpośredni kontakt z wodą.

Gama produktów firmy zwiększa się sukcesywnie z roku na rok i obecnie oferuje kompleksowe wyposażenie zbiorników wodnych, począwszy od akcesoriów stosowanych do budowy, przez produkty służące prawidłowemu funkcjonowaniu i pielęgnacji zbiorników po elementy dekoracyjne, takie jak fontanny i oświetlenie do oczka wodnego.

Niezwykłą zaletą oferowanych przez nas produktów jest możliwość dostosowania poszczególnych elementów do istniejących warunków a także do indywidualnych potrzeb inwestora. Poszczególne artykuły można łączyć w systemy dopasowane idealnie do wielkości i pojemności zbiorników, stopnia ich naturalności czy tez nasłonecznienia. Elementy ozdobne można natomiast dopasować wizualnie do otaczającego krajobrazu, wybierając produkty w stylu klasycznym, naturalistycznym lub zdecydowanie nowoczesnym, w związku z tym każdy z Państwa znajdzie w naszym sklepie coś dla siebie.

Gwarantujemy wysokiej jakości asortyment dostarczony bezpośrednio od producenta oraz profesjonalne doradztwo w kwestii doboru produktów odpowiadających w pełni Państwa wymaganiom. W razie potrzeby nasz zespół, na który składają się wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy, pomoże Państwu przy sporządzeniu indywidualnych projektów a także odpowie na wszelkie nurtujące Państwa pytania.
 

Serdecznie zapraszamy do zakupów i współpracy
 

tel.: +48 503 503 310

e-mail: sklep@oczkawodne.pl

Powrót na górę

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.