Dokładamy wszelkich starań, żeby zamówione przedmioty dostarczyć możliwie, jak najszybciej.

Zazwyczaj dostawa zamówienia trwa od 2 do 7 dni roboczych. Jest to czas niezbędny do zaksięgowania wpłaty, przygotowania i skompletowania przesyłki oraz dostarczenia jej do klienta. Gdy przygotujemy Twoją paczkę do wysyłki, poinformujemy Cię o tym w e-mailu. Po opuszczeniu magazynu dostarczenie zamówionego przedmiotu zajmuje od 1 do 3 dni roboczych. Jednak proszę pamiętać, że nasz sklep wedługo regulaminu ma 30 dni kalendarzowych na dostarczenie zamówionych przedmiotów.

 

Jak to wygląda w praktyce?

Zazwyczaj zamówienia złożone przez klientów naszego E-sklepu kompletowane są przez Sprzedawcę w ciągu 2 dni roboczych od dnia zawarcia umowy zgodnie z §3 ust 7 Regulaminu. „Na czas realizacji składa się czas niezbędny do skompletowania przedmiotu zamówienia”.

Czas ten również uzależniony jest od sposobu dostawy/odbioru towaru wybranego przez Klienta. Jednak staramy się, żeby nie przekroczył 7 dni roboczych.

 

 Ścisła komunikacja z klientem:

- Po otrzymaniu przez system E-sklepu zamówienia, każdorazowo wysyłana będzie na adres e-mail podany przez Klienta automatyczna wiadomość potwierdzająca otrzymanie zamówienia (wiadomość zatytułowana „Dziękujemy za zamówienie naszych produktów. Zamówienie id: 1234”).

- Sprzedawca w przypadku przystąpienia do realizacji zamówienia potwierdza przyjęcie zamówienia osobną wiadomością mailową o treści „Stan Twojego zamówienia o ID 1234 został zmieniony na "W realizacji".

 

Pamiętaj!

Sprawdź skrzynkę e-mail i potwierdź swoje zamówienie w razie potrzeby. Oczekuj również naszego potwierdzenia. Oferta złożona przez klienta a niepotwierdzona przez Sprzedawcę w terminie 48 godzin przestaje go wiązać.

Powrót na górę

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.