Gwarancja najniższej ceny – jeśli znajdziesz poniższy produkt w niższej cenie otrzymasz rabat

  • Nowy

Klej do PCV EFFAST Tite'n Fast 245g

61,00 zł netto
75,03 zł brutto

Specjalistyczny szybko utwardzający się klej rozpuszczalnikowy do zastosowań profesjonalnych

Ilość
Przewidywany czas dostawy 1-3 dni

Specjalistyczny szybko utwardzający się klej rozpuszczalnikowy do zastosowań profesjonalnych przy łączeniu rur i złączek PCV.
Waga: 245g

- Test ciśnieniowy można przeprowadzić bezpośrednio po klejeniu elementów. Klej zapewnia połączenie mocne i bez zacieków, które wytrzymuje test ciśnieniowy już w momencie klejenia pod warunkiem zastosowania się do instrukcji klejenia. Stosownie do normy ASTH–D–2564–88 nie polecamy stosowania kleju przy powierzchniach mokrych, chociaż badania wykazują, że sklejane są, również powierzchnie wilgotne.

- Klej szczelnie wypełnia +0,5 mm tolerancji elementów klejonych dzięki zastosowaniu w kleju TITE wypełniacza PVC (o 47%, więcej niż wymaga tego norma ASTM–D–2564) przy jednoczesnym zredukowaniu rozpuszczalników odparowujących.

- Klej zapewnia szczelne wypełnienie i czyste wykonanie. W przeciwieństwie do zwykłych przezroczystych klejów, błękitny odcień TITE pozwala zobaczyć gdzie klej został nałożony i czy jakieś miejsca nie zostały pominięte. Ponadto, w przeciwieństwie do klejów o szarej barwie kolor TITE staje się niewidoczny pod wpływem światła co zapewnia schludny wygląd wykonanych połączeń.

- TITE może być stosowany do sklejania rur PVC giętkich (węży) z łącznikami sztywnymi.

- TITE odpowiada wszystkim normom ASTM–D–2564

Dostawa
Dostawa

0 zł od 1000 zł

Gwarancja
Gwarancja

najniższej ceny

Rabat
Rabat 5%

za zapis do newslettera

5
Gwarancja

do 5 lat

Doradztwo
Doradztwo

i porady ekspertów

Powrót na górę

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.