Gwarancja najniższej ceny – jeśli znajdziesz poniższy produkt w niższej cenie otrzymasz rabat

Mieszanka minerałów BioPorif 1m³

830,89 zł netto
1 022,00 zł brutto

Minerał do stref regeneracyjnych

Ilość
Produkt dostępny na zamówienie. Przewidywany czas dostawy 3-4 dni, Transport wyceniany indywidualnie.

BioPorif w zależności od warunków, może pochłonąć do 20 gram fosforu w przeliczeniu na 1 kg mieszanki. Stosowany jest jako tanie i bezpieczne złoże filtracyjne w komorach filtracyjnych w zbiornikach wodnych, oczkach wodnych i stawach kąpielowych. Wykorzystywany jest jako podłoże mineralne do stref regeneracyjnych i roślinnych w stawach kąpielowych, stawach dekoracyjnych i miejskich zbiornikach retencyjnych i jako substrat do filtrów bagiennych, oczyszczalni trzcinowych i hydrobotanicznych. Gradacja: 2-16 mm.

Zastosowanie: BioPorif to mieszanina naturalnych minerałów w skład której wchodzą wyselekcjonowane i porowate skały wapienne, wapienno krzemionkowe i skamieniałe gąbki. BioPorif stosowany jest przede wszystkim w celu sorpcji fosforu do poziomu niższego niż 0,01 mg na litr wody. Dzięki swojej porowatości wynoszącej ok. 38% stanowi doskonałe podłoże dla bakterii i biofilmu.

Właściwości BioPorifu:

  • duża pojemność sorpcyjna względem fosforanów
  • duża aktywna powierzchnia własna
  • porowatość dochodząca do 38%
  • ograniczenie i hamowanie rozwoju glonów wszelkiego rodzaju
  • doskonałe podłoże dla bakterii nitryfikacyjnych
  • posiada atest PZH
Sposób aplikacji: Sprawdzić parametry wody. Wypłukać pod bieżącą wodą i rozsypać w oczku wodnym lub stawie kąpielowym. Opakowanie 25 litrów dedykowane na 5 m3 wody. W większych zbiornikach 1 m3 mieszanki stosujemy do 50 m3 wody. Złoże może lekko barwić wodę i powodować powstawanie osadów utrzymujących się przez kilka dni.

Wydajność: 1m³ na 50 m³ wody.

1 tona = 1 m³

10010
Dostawa
Dostawa

0 zł od 1000 zł

Gwarancja
Gwarancja

najniższej ceny

Rabat
Rabat 5%

za zapis do newslettera

5
Gwarancja

do 5 lat

Doradztwo
Doradztwo

i porady ekspertów

Powrót na górę

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.