Gwarancja najniższej ceny – jeśli znajdziesz poniższy produkt w niższej cenie otrzymasz rabat

Preparat EcoGerm Premium 1,5 kg

1 298,37 zł netto
1 597,00 zł brutto

Wzmocniony preparat mikrobiologiczny z naturalnymi minerałami zapobiegający rozwojowi glonów 

Ilość
Przewidywany czas dostawy 1-2 dni

EcoGerm Premium to wzmocniony preparat mikrobiologiczny z naturalnymi minerałami zapobiegający rozwojowi glonów. Bardzo szybko rozkłada martwe glony nie dopuszczając do ich ponownego zakwitu. W większości przypadków efekt jest widoczny już po tygodniu i utrzymuje się ok 60 dni. Zawiera żywe, niemodyfikowane genetycznie mikroorganizmy, zeolit, krzem, magnez i wapń. Rozkład glonów wymaga dużych ilości tlenu w wodzie, dlatego przed aplikacją należy zadbać o jego wystarczającą ilość i zaaplikować preparat AlgoSplit zgodnie z instrukcją.

Sposób użycia i dozowanie:

1,5 kg na 100m3

Stosować raz na 2 miesiące gdy temperatura wody osiągnie minimum 8-10 stopni Celsjusza. Preparat w formie trzech woreczków po 0,5 kg. Wkłady należy umieścić w miejscu przepływu wody. Instalację przeprowadzić na dobrze natlenioną wodę. Lampa UVC powinna być wyłączona w okresie działania produktu.

10150

Zobacz także

Dostawa
Dostawa

0 zł od 1000 zł

Gwarancja
Gwarancja

najniższej ceny

Rabat
Rabat 5%

za zapis do newslettera

5
Gwarancja

do 5 lat

Doradztwo
Doradztwo

i porady ekspertów

Powrót na górę

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.