

Gwarancja najniższej ceny – jeśli znajdziesz poniższy produkt w niższej cenie otrzymasz rabat
Najmocniejszy starter bakteryjny 100g na 10m3
EcoGerm Starter – preparat przeznaczony do wszystkich rodzajów zbiorników wodnych
Preparat ten zawiera wyselekcjonowane, naturalne szczepy bakterii autotroficznych w bardzo dużym stężeniu. Natychmiast aktywuje życie biologiczne w filtrach i strefach filtracyjnych, zapewniając równowagę biologiczną w zbiorniku wodnym. Zawiera bakterie szybko utleniające amon, amoniak i azotyny do form azotu nie toksycznych dla fauny i flory. Polecany do silnie obciążonych zbiorników wodnych, w szczególności z karpiami Koi. W jednym gramie zawiera ponad miliard aktywnych mikroorganizmów.
Produkt w 100% ekologiczny.
W pełni bezpieczny dla ludzi, zwierząt i środowiska.
Sposób użycia i dozowanie:
100 g na 10 m³ wody.
Do stosowania każdorazowo wiosną lub przy ponownym uruchamianiu filtracji. EcoGerm Starter zalecany jest również do uzupełniania w przypadku wymiany wody w zbiornikach wodnych lub po dokładnym oczyszczeniu filtra. Preparat należy wsypać na zwilżony materiał filtra i tak pozostawić na 2 godziny przy wyłączonym obiegu wody. Lampa UV powinna być wyłączona na 48 godzin. EcoGerm Starter można stosować wtedy, gdy temperatura wody osiągnie minimum 8 stopni Celsjusza
Uwaga! P102 Chronić przed dziećmi, P261 Unikać wdychania pyłu, P280 Stosować rękawice ochronne.
Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu, w temperaturze powyżej zera.
Producent: Hydroidea sp. z o.o. sp.k. ul. Stołeczna 230, 05-074 Józefin,www.hydroidea.com, biuro@hydroidea.com, tel. 22 610 17 72.
Zobacz także
0 zł od 1000 zł
najniższej ceny
za zapis do newslettera
do 5 lat
i porady ekspertów