Gwarancja najniższej ceny – jeśli znajdziesz poniższy produkt w niższej cenie otrzymasz rabat

EcoGerm Winter 500g

199,19 zł netto
245,00 zł brutto

Bakterie do stosowania jesienią, zimą i wiosną do oczek wodnych i stawów kąpielowych.

Ilość
Przewidywany czas dostawy 1-3 dni

EcoGerm Winter – zawiera unikalną kompozycję szybko działających bakterii, które pozostają aktywne nawet w zimnej wodzie. Przeznaczony jest do stosowania jesienią, zimą i wiosną, gdy temperatura wody waha się w przedziale 3,3°C – 8°C. Przyspiesza proces rozkładu materii organicznej, klaruje wodę, eliminuje nieprzyjemne zapachy i rozkłada toksyczny amoniak, który jest śmiertelny dla ryb. Przyspiesza wiosenny rozruch i przedłuża procesy filtracyjne jesienią. Utrzymuje zrównoważony ekosystem w zbiorniku wodnym przez całą zimę i zapobiega inwazjom glonów podczas cieplejszych dni.

 1. W 100 procentach ekologiczny, bezpieczny dla ludzi, zwierząt i środowiska;
 2. Środek przeznaczony do okresowego, biologicznego oczyszczania wody w zbiornikach wodnych;
 3. Środek przeznaczony do stosowania jesienią, zimą i wiosną, gdy temperatura wody waha się w przedziale 3,3°C – 8°C;
 4. Kontynuuje proces rozkładu materii organicznej: liści, martwych roślin, odchodów ryb i resztek pokarmowych;
 5. Przedłuża procesy filtracyjne i pozwala na późniejsze wyłączenie i wcześniejsze włączenie systemu filtracyjnego;
 6. Rozkłada toksyczny dla ryb amoniak i zmniejsza nieprzyjemne zapachy;
 7. Pojemność: 100 g, 500 g, 1 kg.
 8. Wydajność: 10 m3, 50 m3, 100 m3

Sposób aplikacji: rozsypać równomiernie po powierzchni tafli wody lub w okolice dyfuzora pompy napowietrzającej. Stosować zapobiegawczo raz w miesiącu, gdy temperatura wody stawowej waha się w granicach 3,3°C – 8°C. W temperaturze wody powyżej 8°C stosować produkt EcoGerm Ponds.

Dawkowanie: zapobiegawczo 100 g preparatu starcza na 10 000 litrów wody na 1 miesiąc stosowania. Przed aplikacją środka należy wyłączyć lampę UVC. Ponownie można ją włączyć po kilku dniach.

 • EcoGerm Winter działa w wodzie o temperaturze w przedziale 3,3°C – 8° C. Jego stosowanie jest więc efektywną metodą na przedłużenie procesów filtracji w naszym klimacie.
 • EcoGerm Winter powinno się stosować regularnie od października do końca marca. Zimą preparat aplikuje się do sztucznego przerębla lub w okolicy dyfuzora pompy napowietrzającej.
 • W momencie gdy temperatura wody przekroczy 8° C preparat należy zastąpić bakteriami EcoGerm Ponds i później do końca sezonu regularnie aplikować EcoGerm Standard.
 • Preparatów mikrobiologicznych nie wolno używać razem ze środkami dezynfekującymi i antybiotykami. Nie należy ich mieszać lub rozpuszczać w chlorowanej wodzie.
 • Regularne korzystanie z pełnej gamy produktów z linii EcoGerm to gwarancja czystej i przejrzystej wody przez cały rok.

ygodni.

20801

Zobacz także

PhosSorb 1kg

Natychmiastowa redukcja fosforanów

Cena
97,56 zł netto
120,00 zł brutto
AlgoSplit 1kg

Likwidator glonów nitkowatych na 30 m3

Cena
80,49 zł netto
99,00 zł brutto
Dostawa
Dostawa

0 zł od 1000 zł

Gwarancja
Gwarancja

najniższej ceny

Rabat
Rabat 5%

za zapis do newslettera

5
Gwarancja

do 5 lat

Doradztwo
Doradztwo

i porady ekspertów

Powrót na górę

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.