Gwarancja najniższej ceny – jeśli znajdziesz poniższy produkt w niższej cenie otrzymasz rabat

ZESTAW EKOLOGICZNY OGRÓD

47,97 zł netto
59,00 zł brutto

EcoGarden Set - naturalnie zdrowe rośliny, owoce i warzywa w Twoim ogrodzie

Ilość
Przewidywany czas dostawy 1-3 dni

Zestaw Ekologiczny Ogród – EcoGarden Set
 

Zestaw Ekologiczny Ogród został stworzony z myślą o tych, którzy szukają naturalnej alternatywy dla chemicznych środków ochrony roślin. W skład zestawu wchodzą trzy produkty oparte wyłącznie na składnikach naturalnych. Z potrójną siłą ograniczają choroby bakteryjne i grzybowe roślin, odstraszają szkodniki, odżywiają rośliny i zapewniają im prawidłowy wzrost. Dzięki temu podnoszą wydajność plonów i pomagają wydobyć prawdziwe piękno z roślin. W efekcie otrzymujesz zdrowe i smaczne warzywa i owoce bez stosowania chemii! Zestaw starcza na długo – wszystkie produkty to koncentraty do użycia po rozcieńczeniu z wodą. W skład zestawu wchodzą:

300 ml EcoBio Stim – ekologiczny nawóz
Zawiera wszystkie niezbędne pierwiastki i pożyteczne bakterie. Odżywia rośliny, zapewnia im prawidłowy wzrost i podnosi naturalną odporność. Ogranicza choroby bakteryjne i grzybowe.

100 ml  EcoGerm Soil – bakterie do gleby
Zawiera pożyteczne mikroorganizmy w dużym stężeniu. Odbudowuje warstwę próchniczą gleby i zapobiega jej wyjaławianiu. Ogranicza choroby bakteryjne i grzybowe roślin. Poprawia żyzność i strukturę gleby.

100 ml EcoBio Spray – ekologiczny oprysk
Zawiera ekstrakt z czosnku i papryki chili. Odstrasza szkodniki i ogranicza choroby bakteryjne i  grzybowe. Stymuluje wzrost, owocowanie i kwitnienie roślin. Do naturalnej ochrony roślin, owoców i warzyw.

 

ZESTAW EKOLOGICZNY OGRÓD - ECOGARDEN SET:

 • Bazuje na składnikach naturalnych
 • Ogranicza choroby bakteryjne i grzybowe roślin
 • Odstrasza insekty i szkodniki
 • Odżywia rośliny i zapewnia im prawidłowy wzrost
 • Poprawia jakość i żyzność gleby
 • Wpływa na większą wydajność plonów
   

Zastosowanie: wszystkie rodzaje roślin ogrodowych, szklarniowych, domowych, balkonowych i wodnych.


Sposób aplikacji:

EcoBio Stim – podlewanie roślin lub w oprysk dolistny

EcoGerm Soil  – oprysk doglebowy

EcoBio Spray – oprysk dolistny


WARTO WIEDZIEĆ

 • Ekologiczne preparaty Hydroidea to dobry pomysł, gdy chcesz uniknąć chemii w swoim warzywniku, ogrodzie czy sadzie, a zdrowy tryb życia i troskę o naturę traktujesz priorytetowo. Owoce i warzywa uprawiane bez użycia chemii są smaczniejsze i zdrowsze.
 • Nawozy ekologiczne zawierają kompletny zestaw pierwiastków potrzebnych roślinom, działają długofalowo oraz są bezpieczne dla flory, fauny i środowiska. To ich olbrzymia zaleta. Ponadto są źródłem próchnicy, dlatego poprawiają jakość gleby.
 • Stosowanie bakterii glebowych zwiększa powierzchnię chłonną korzeni zaopatrujących roślinę w wodę i składniki odżywcze (zjawisko mikoryzy). Tym samym poprawia kondycję roślin i znacznie obniża koszty upraw.
 • Naturalne środki ochrony roślin są bezpieczne dla ludzi i zwierząt. Nie odkładają się w roślinach i ulegają szybkiej biodegradacji. Nie wymagają zachowania okresu karencji. Owoce i warzywa można spożywać bez żadnych obaw, bezpośrednio po umyciu.
 • Ogrodnictwo ekologiczne nie wpływa na środowisko. Bazuje na substancjach naturalnych, które pomagają zwalczać szkodniki i choroby roślin jednocześnie nie zmieniając składu chemicznego warzyw, owoców oraz innych płodów rolnych.

 

Więcej informacji na temat tego produktu: EcoGarden Set

40100

Zobacz także

Dostawa
Dostawa

0 zł od 1000 zł

Gwarancja
Gwarancja

najniższej ceny

Rabat
Rabat 5%

za zapis do newslettera

5
Gwarancja

do 5 lat

Doradztwo
Doradztwo

i porady ekspertów

Powrót na górę

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.